Lesrooster

Wijzigingen lesrooster onder voorbehoud.
Tel.: 06 – 55 85 17 42 | info@dansstudiodrachten.n

MAANDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
16.30 17.30 Hiphop (groep 6,7,8) Grytsje
17.30 19.30 Rewind Hiphop demoteam Grytsje/Fabian
19.30 20.30 Steps Yvonne
20.30 21.30 Dril Je Fit Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
15.45 16.30 ADV Kleuterballet (groep 1,2) Grytsje
16.30 17.30 Streetdance (groep 3,4,5) Yvonne

DINSDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
13.00 14.00 Galm-fit Yvonne
16.00 17.30 Kiddy Kids (t/m 8 jr) Yvonne/Grytsje
17.30 18.30 Streetdance (groep 8, klas 1,2 etc) Yvonne
18.30 19.30 Moderne dans 13+ Grytsje
19.30 21.30 Lacrimosa demoteam Michael
ZAAL 2, Danza zaal
17.30 18.30 Moderne dans jeugd (groep 6,7,8) Grytsje
18.30 19.30 Jazzdance (groep 8 en klas 1,2.. etc) Yga
19.30 20.30 Ladys Style 18+ Dagmar
ZAAL 3, Hula zaal
19.30 20.00 Stretch Grytsje
20.00 21.00 Polefitness Lisa

WOENSDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
14.30 15.15 Klassiek 1a (groep 3,4,5) Grytsje
15.15 16.00 Klassiek 1b (groep 3,4,5) Grytsje
16.00 17.00 Klassiek 2 (groep 6,7,8) Grytsje
18.00 19.30 K.L.U.S.C. (v.o. demoteams) Yvonne
19.30 20.30 Dril Je Fit Annet
20.30 21.30 Steps Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
15.00 15.30 Peuters (3 jaar) Yvonne
15.30 16.15 ADV a Yvonne
16:15 17:00 ADV b Yvonne
17.00 18.00 Stretch Grytsje
18.00 18.30 Spitzen Grytsje
18.30 19.30 Klassiek 3 (13 jr e.o.) Grytsje
19.30 20.30 Klassiek 3 selectie (13 jr e.o.) Grytsje

DONDERDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
15.45 16.30 Streetdance (groep 3,4,5) Yvonne
16.30 17.30 Streetdance (groep 6,7,8) Yvonne
17.30 19.30 Majestic Girls Yvonne
19:30 20:30 Streetdance 25+ Grytsje
ZAAL 2, Danza zaal
16:00 17:30 K.L.U.S.C. (t/m groep 8 demoteam) Grytsje
18:30 19:30 Contemporary Grytsje
ZAAL 3, Hula zaal
20:00 21:00 Polefitness vw Mees
 

VRIJDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
09.00 10.00 Keep Fit Yvonne
10.00 12.00 Stijldansen Soraja
14.00 14.45 Streetdance (groep 1,2) Yvonne
14.45 15.30 Streetdance (groep 3,4,5) Yvonne
15.30 16.30 Streetdance (groep 6,7,8) Yvonne
16.30 19.00 9-12 jr demoteam Grytsje
18.30 21.00 Breathless demoteam Yga
ZAAL 2, Danza zaal
14.00 14.30 Peuterdans Grytsje
14.45 15.30 Klassiek 1 sel. Grytsje
16.30 17.30 Boys Only (groep 3,4,5) Jurrian
17.30 18.30 Breakdance (groep 6,7,8.) Jurrian
19.00 20.00 Zumba Corrine
ZAAL 3, Hula zaal
15.00 16.00 Latin Solo Soraja
16.00 17.00 Polefitness beginners kids
17.00 18.00 Polefitness gevorderden kids
19.00 20.30 Polefitness 20 +

 

Schrijf je in via bedrijfsfitness

www.sportenmetkorting.nl

Nieuws

  • Kinder-dans-feestje
    Een feestje van begin tot einde geregeld.

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief

E-mail: