Lesrooster 2019/2020

Wijzigingen lesrooster onder voorbehoud.
Tel.: 06 – 55 85 17 42 | info@dansstudiodrachten.n

MAANDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
16.30 17.30 Hiphop (groep 6,7,8) Yvonne
17.30 18.30 Zumba kids Yga
18:30 19:30 Dans Special Yga
19.30 20.30 Steps Yvonne
20.30 21.30 Dril Je Fit Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
15.45 16.30 ADV Kleuterballet (groep 1,2) Yvonne
16.30 17.30 Streetdance (groep 6,7,8) Yga
17.30 18.30 W.L.C. Yvonne
19.30 20.30 Jazzdance volwassenen Yga
20.30 21.30 Barre Workout Yga
ZAAL 3, Hula zaal
15.30 16.30 Polefitness beg jeugd Yga

DINSDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
13.00 14.00 Galm-fit Yvonne
16.00 17.30 Kiddy Kids (t/m 8 jr) Yvonne
17.30 18.30 Streetdance (groep 8, klas 1,2 etc) Yga
18.30 19.30 Jazzdance (groep 8 en klas1,2 etc) Yga
19.30 21.30 Madness demoteam Yga
ZAAL 2, Danza zaal
17.30 18.30 Moderne dans jeugd (groep 6,7,8) Inger
18.30 19.30 Modern 18+ Inger
19.30 20.30 Burlesque 18+ Inger
ZAAL 3, Hula zaal
16.30 17.30 Polefitness Jeugd mid/gev. Yga
20.00 21.00 Polefitness Mees

WOENSDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
14.30 15.15 Klassiek 1a (groep 3,4,5) Yga
15.15 16.00 Klassiek 1b (groep 3,4,5) Yga
16.00 17.00 Klassiek 2 (groep 6,7,8) Yga
17.00 18.00 Stretch Yvonne
18.00 19.30 K.L.U.S.C. Madness & Majesctic & HH Yvonne
19.30 20.30 Dril Je Fit Annet
20.30 21.30 Zumba Yga
ZAAL 2, Danza zaal
14.30 15.30 K.L.U.S.C. Kiddy Kids & Snow girls Yvonne
15.30 16.00 Peuterdans Yvonne
16.00 16.45 ADV Yvonne
18.00 18.30 Spitzen Yga
18.30 19.30 Klassiek 3 + sel (13 jr e.o.) Yga

DONDERDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
15.30 16.30 Streetdance (groep 3,4,5) Yvonne
16.30 17.30 Streetdance (groep 6,7,8) Yvonne
17.30 19.30 Majestic Girls Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
17.30 18.30 Stijldansen Jeugd 13+ Ricardo
19.00 20.30 Stijldansen Volwassenen beg. Brons Ricardo
20.30 22.00 Stijldansen Volwassenen midden Zilver Ricardo
ZAAL 3, Hula zaal
20:00 21:00 Polefitness vw
 

VRIJDAG

ZAAL 1, Carmina zaal
10.00 12.00 Stijldansen Ricardo
14.00 14.45 Streetdance (groep 1,2)
14.45 15.30 Streetdance (groep 3,4,5)
15.30 16.30 Streetdance (groep 6,7,8)
16.30 18.30 Snowgirls Inger
18.30 20.30 HipHop Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
10.00 11.00 Keep Fit Yvonne
14.00 14.45 Peuter/Kleuterdans Yvonne
16.30 17.30 Boys Only (groep 3,4,5) Jurrian
17.30 18.30 Breakdance (groep 6,7,8.) Jurrian
18.30 19.30 Zumba kids Jennifer
19.30 20.30 Zumba volwassenen Jennifer
ZAAL 3, Hula zaal
19.00 20.30 Polefitness 20 + Mees

 

Bekijk de foto’s van de Noord-Nederlands Kampioenschappen Streetdance en Showdance (hét NNKS)!.

 

Bekijk foto’s:

 

Breathless

 

DSD Flas(h) Squat

 

Kiddy Kids

 

Majestic Girls

 

Snow Girls

 

Nieuws

Voorronde van Urban Dance KNGU
09 april 2019

In het Sportcentrum in Drachten is afgelopen zondag de voorronde van het Urban Dance KNGU gehouden.
Lees meer >


Nieuwsbrief maart
28 maart 2019

Lees de laatste nieuwsbrief met acties en andere informatie over de Dans Studio
Lees meer >


Demoteam Lacrimosa van Dans Studio Drachten in Orlando
04 februari 2019

Het Demoteam Lacrimosa van Dans Studio Drachten heeft afgelopen vrijdag tot en met zondag meegedaan aan het NDTC National Dance Team Championship in Orlando Walt Disney World in de Arena van ESPN Wide World Sports Complex.
Lees meer >

Schrijf je in via bedrijfsfitness

www.sportenmetkorting.nl

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief

E-mail: